אנחנו חיים בעידן בו אין הרבה זמן והכל זמין לנו.

אנחנו רוצים לאכול אוכל בריא אבל נאלצים "לחטוף" משהו "פחות בריא" כי אין לנו זמן לעמוד ולבשל. אנחנו רוצים לחנך את ילדנו לאכול אוכל בריא ומעוניינים שתזונתם תהיה מאוזנת, נכונה ומזינה אבל עדיין שולפים לעיתים קרובות מדי אוכל מעובד מהפריזר או נותנים להם ג'אנק פוד.

 

אתר hfood הוקם במטרה לקדם את המודעות לנושא התזונה הנכונה ואורח החיים הבריא.

באתר תוכלו למצוא מגוון של מתכונים בריאים וטעימים, טיפים וכתבות.

 

היום זה כבר ידוע שלאיכות המזון שאנו צורכים יש השפעה מכרעת לחוזק וחסינות הגוף, לחדות המחשבה ומצב הרוח, לאנרגיה ממושכת, לפעילות טובה יותר של המערכות בגוף ועוד. בסופו של דבר האוכל שלנו הוא מי שאנחנו.

כדי שהעתיד שלנו יהיה טוב, עלינו לדאוג לכך מבחינה זו.

 

זה לא אומר שעכשיו עליכם להפוך ל"פריקים של בריאות" ולשנות את הרגליכם וחייכם מקצה לקצה. בעזרת מספר טיפים פשוטים, ושינויים קלים בהרגלי התזונה שלכם אתם יכולים לשפר את בריאותכם ובכך גם את איכות חייכם באופן משמעותי.

 

אנו ב hfood  מעמידים לרשותכם צוות מומחים אשר משתף אותנו בטיפים, מאמרים ומתכונים. צוות המומחים של hfood  הינו שירות ייחודי המוענק לכם על ידי אנשי צוות מקצועי ומיומן העוסק בתזונה ואורח חיים בריא.

אתם מוזמנים ליהנות ממגוון המתכונים הבריאים והטעימים של צוות המומחים וכן לקרוא וללמוד על תזונה ואורח חיים בריא, ואף ליצור קשר עם כל אחד מחברי צוות המומחים.

 

האתר שיתופי ומאפשר לכולם לשתף ולהעלות מתכונים.

המטרה היא שביחד נוכל להפרות ולעזור אחד לשני לשנות אורח חיים קיים ולאמץ הרגלים בריאים לחיינו. גם שינוי קטן הוא שינוי ואין לזלזל בו.

לכל מי שמעלה מתכונים – חשוב שאלה יהיו מתכונים המכילים מרכיבים בריאים, מזינים וכמה שיותר טבעיים.

 

תמצית בחירת מזון בריא:

מומלץ להשתמש במוצרי מזון מלאים וטבעיים, כאלה שלא עברו תהליך עיבוד (לדוג' מוצרים מחיטה מלאה, שמנים צמחיים מכבישה קרה, מיצים טבעיים וכו').

רצוי לצמצם ככל האפשר צריכה במוצרי חלב וביצים, וגם אז כדאי להעדיף גבינות לבנות ויוגורטים דלי שומן וללא תוספות. אם כבר משתמשים בביצים רצוי שיהיו אורגניות.

רצוי להימנע מאכילת בשר עתיר שומן, איברים פנימיים, חלב פרה, מאכלים מטוגנים, סוכר לבן, מרגרינה, קפה (במיוחד נמס), מוצרים ומשקאות עם חומרים משמרים וצבעי מאכל במיוחד קולה (כולל דיאט), פירות וירקות שאינם בשלים וכיוצ"ב.

 

אתם מוזמנים לגלוש באתר, ללמוד ולבשל בקלות ואף לשתף חברים.